#1 2012-12-26 09:28:14

wiktorpodszewko

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 1

MOnar moje ocalenie

Monar moje ocalenie  to żywa historia wychodzenia z nałogu,  oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe.
Książka  cieszy się  dużym powodzeniem i  ma charakter terapeutyczny.  Autor na przykładzie autentycznych i bolesnych wydarzeń przestrzega wszystkich chętnych skosztowania narkotyków, że ten moment może stać się prostą drogą do piekła na ziemi. A w szczególności  kieruje swój apel do młodzieży o rozwagę, kiedy staną przed możliwością wyboru, czy warto wejść w coś z czego może nie być już powrotu. Jest  też wielkim  hołdem dla Marka Kotańskiego, który zapoczątkował walkę o  ludzi  uzależnionych stworzył pierwsze ośrodki i całe życie poświęcił dla Monaru . Podziękowania  również dla    jego spadkobierców, którzy  niestrudzenie kontynuują   jego dzieło i  prowadzą MONAR.

W TV w programie Pytanie na Śniadanie w dniu 14 grudnia 2012 wystąpił autor książki MONAR MOJE OCALENIE Pan Marek Plona.
Opowiadał jak wpadł w narkomanię i jak  dzięki MONAROWI wygrał walkę z  nałogiem. Książka została wydana przez Wydawnictwo Astrum z Wrocławia,  opatrzona Patronatem Medialnym Monaru.  Szczególne podziękowania dla Pani Jolanty Łazugi-Koczurowskiej, która napisała  bardzo mądry i pouczający  wstęp do książki, oraz  dla MONARU, że nadal jest miejscem do którego może trafić każdy, którego ten nałóg dotknął i nie odmówi pomocy nikomu potrzebującemu  i walczy również o tych, którzy  zostali szczególnie doświadczeni przez życie, bezdomni  i  inni skazani na wykreślenie z Polskiego społeczeństwa.
PYTANIE NA ŚNIADANIE- Zobacz program.

Autor udzielił wielu wywiadów dla czasopism, portali społecznościowych brał  również udział w audycji radiowej poświęconej narkotykom oraz zapobieganiu narkomanii.
WŁĄCZ SIĘ W WALKĘ Z NARKOMANIĄ !
Być może przeczytanie tej książki uratuje czyjeś życie.
Choćby ku przestrodze, abyś Ty lub  Twoje dziecko nie wpadło w nałóg  i  nie dało się usidlić przez widmo narkomani.
Dostępna w wielu księgarniach internetowych, których dostępność pojawi się po wpisaniu słowa kluczowego MONAR MOJE OCALENIE
Od siebie    autor całkowicie bezinteresownie a ramach pomocy odpowiada na meile udziela porad  i wskazówek, dla uzależnionych,  ich matek oraz rodzin.  Bezpośredni e-meil do autora na końcu książki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fin-rach.pun.pl www.bioanalityka.pun.pl www.dolinarozpusty.pun.pl www.gt.pun.pl www.plemieduchow.pun.pl